Samsung Galaxy Ace Android Firmware Yükleme

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Ace Android Firmware Rom Nasıl Yüklenir

Andronova

Google’ın Open Handset Alliance projesindeki dört büyük üreticiden biri olan Samsung, oluşturduğu Galaxy serisi Android cihazlarıyla bulunduğu konumun önemine göre hamleler yapıyor. Gerek tasarım gerekse fiyat konusunda birçok alternatifi barındıran Galaxy serisinin dünya çapındaki yüksek satış rakamları da bu durumu doğrular nitelikte.
Mobil Dünya Kongresi 2011’de Samsung’un duyurduğu orta ve alt seviye cihazlardan biri olan Galaxy Ace – S5830, piyasaya çıkışının ardından seviyesindeki cihazlardan çok daha üstün olduğunu kanıtlamış, fiyatı ile de tüketicinin birincil tercihi haline gelmişti. Fiyat – performans açısından değerlendirildiğinde, rakipsiz olduğunu anlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için Samsung Galaxy Ace konulu incelememizi buradan okuyabilirsiniz.
Samsung Galaxy Ace; henüz yeni duyurulmuş, orta seviye bir Android telefon olmasına rağmen, TSAR3000.com ve Samfirmware.comsitelerinde yayınlananlara göre, Galaxy Ace için Android 2.3.3 versiyonluS5830XXKP9 Beta Firmware Build’i internete sızdı. Yeni Firmware’da;480p Video çekim desteği ve yenilenmiş arayüz gibi değişiklikler göze çarpıyor. Bu Firmware’ın Beta olduğunu ve cihazınızın Froyo versiyonlu Firmware kadar stabil çalışmayacağını unutmayın!
Samsung Galaxy Ace; Android 2.3.3 Gingerbread versiyonuna sahip, S5830XXKP9 ve diğer Orjinal Firmware’leri ile ilgili, dosya linkleri ve detaylı kurulum anlatımlarının bulunduğu Android Turkiye.net Forumumuzdaki konuya buradan ulaşabilirsiniz.
Samsung Galaxy ACE – S5830’u Androidtelefonlari.com güvencesiyle satın almak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın