Samsung Galaxy Ace numara gizleme gizli numara ile arama nasıl yapılır

media 10472

Android Samsung cep telefonda gizli numara ile arama numara gizleme nasıl yapılır? Galaxy Ace model telefonlarda arama yaparken numara nasıl gizlenir sorunu cevabı bu haberde…

Andronova

Samsung Galaxy Ace modeli firmanın çıkardığı eski modellerden biridir. Samsung firması son dönemde çıkardığı yeni özellik ve tasarımlı modelleri ile dikkat çekmektedir. Hızla gelişen mobil dünyasına ayak uydurmak isteyen firma hemen hemen her yıl yeni bir modelini piyasaya çıkarmaktadır.

Telefon tutkunu olan kullanıcılar telefonları eskimese bile telefonlarında herhangi bir sorun yaşamasa bile bu tutkularından dolayı çıkan yeni modeli eski telefonları ile değiştirmektedirler. Tabi bu davranışlar belirli maddi imkan gerektirmektedir.

Bu durumun tam tersi olan telefon modelleri işlevini sürdürdüğü müddetçe kullanan kişlerde bulunmaktadırlar. Bundan dolayı piyasada halen firmaların çıkardığı ilk telefon modellerini kullanan kişiler bulunmaktadır. Bu modellerden biri olan Samsung Galaxy Ace telefonu ile ilgili bir makalemimizi paylaşacağız. Samsung Galaxy Ace gizli numara ile arama nasıl yapılır Samsung Galaxy Ace modelinde arama yaparken karşı taraftaki kişinin telefon numaramızı görmemesi için neler yapabileceğimizi anlatmaya başlayalım.

Samsung Galaxy Ace numara gizleme gizli numara ile arama nasıl yapılır

Bazen yaşadığımız durumlardan dolayı telefon numaralarımızın aramada görünmemesi için aşağıdaki adımları takip ediniz; Samsung Galaxy Ace telefonununda ana ekranda bulunan telefon arama ikonuna tıklayınız. Açılan ekranda aşağdaki arama bölümünde bulunan #31# yi numaranızın başına koyarak arama yapınız. Daha sonra ekranın sol altında bulunan arama tuşuna basınız. Gizli numara ile arama nasıl yapılır?


Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 15:00

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın