Samsung Galaxy Alpha, Metal ve Deriden Oluşan Kasa

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sınırlı Sayıda Samsung Galaxy Alpha, Metal ve Deriden Oluşan Kasayla Gelecek

Andronova

Samsung’un kendisi için devrim niteliği taşıyan ve bir çok kullanıcı tarafından çok beğenilen metal kasalı Galaxy Alpha serisi, sınırlı sayıda üretilecek olan metal ve deriden oluşan kasa seçeneğiyle sunulacak.

Samsung Fransa’nın duyurusuna göre, sınırlı sürüm Galaxy Alpha’ların metal kasasının arka yüzünün deri kaplama olarak geleceği belirtiliyor. Ayakkabı firması Free Lance ve sanatçı Jean-Baptiste Rautureau tarafından hem kadın hem de erkekler için tasarlanan yeni görünüm sadece 100 adet Galaxy Alpha’da bulunacak.

Metal kasasının içinde 4.7 inç 1280×720 piksel Super AMOLED ekranı, 2GB RAM, 32GB hafızası, 12 megapiksel arka kamera ve 2.1 megapiksel ön yüz kamerasıyla Galaxy Alpha serisi Samsung’un başarılı telefonları arasında yerini alıyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.