Samsung Galaxy Alpha’nın Üretimine Devam Edilmeyecek ve Yerini Galaxy A5 Alacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, ilgi çeken yeni metal gövdeli serisi olan Galaxy Alpha’nın üretimini devam ettirmeyeceğini duyurdu. Koreli üretici, önümüzdeki haftalarda üretimin kademeli olarak azaltılarak yerini Galaxy A5’e devreceğini belirtti.

Andronova

2015 Şubat ayında duyurulması planlanan Galaxy A5 ile Samsung, geleceğe yönelik planlarını daha ucuz cihazlara odaklarak yapacağını işaret ediyor. Pazar payındaki küçülme ve gelirlerindeki ciddi azaltmadan dolayı yaşadığı finansal sorunlara istinaden giriş seviyesi cihazlara ağırlık vermeyi planlayan Samsung, metal gövdeli yapısıyla ve ucuz fiyatıyla ilgi çekmesini umduğu Galaxy A serisiyle ivme kazanmayı hedefliyor.

Galaxy Alpha Samsung’un ilk metal gövdeli serisiydi ve yüksek fiyatıyla ve üst segment cihazlarının da yanında istenilen başarıyı yakalayamamıştı.

Sizin metal gövdeli Samsung telefonları konusundaki fikriniz nedir?

galaxy-alpha-perspective

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.