Samsung Galaxy C7 Pro yakında satışta

Andronova
Yazar Andronova

Samsung Galaxy C7 Pro yakında satışta olacak. Galaxy C7 Pro özellikleri henüz yayınlanmadı. Ama ekran boyutu test görüntüleri yayınlandı. Satış fiyatı sizce ne kadar olacak?

Teknoloji destek

Samsung, Note 7 ile yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle ümidini Galaxy S7 / Edge, Galaxy S8 ve diğer yeni modellerle bıraktı. Note 7 kullanıcılarına değişim ve ücret iadesi seçenekleri kullanıcılarından olumlu yorumlar almasını sağladı.   

Samsung şimdide yeni modeli Galaxy C7 Pro‘ yu Hindistan’da büyük titizlikle test ediliyor. Malum Note 7 faciyasından dolayı artık tüm modellerde temkinli yaklaşılıyor. Samsung daha önce çıkardığı C serisi Galaxy C5 ve Galaxy C7‘ den sonra Galaxy C7 Pro modelini çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni modelin test görüntüsü internette yerini aldı.  

Hindistan’ ın Zauba web sitesinde yer alan Galaxy C7 Pro, SM – C7010 model numarası ile testlerde görüntülendi. Testlerde sadece sızdırılan ekran boyutu bilgileri oldu.

Samsung Galaxy C7 özellikleri: İşlemci Snapdragon 625 2.0 GHz, 4GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, ön kamera 8MP, arka kamera 16MP ve satış fiyatı 1.449 – 1.550 TL. Samsung Galaxy C7 Pro yakında satışta Teknoloji haberleri… 

Samsung Galaxy C7 Pro

Samsung Galaxy C7 Pro yakında satışta

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir