Samsung Galaxy Golden 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un geçen sene tanıttığı kapaklı Golden serisinin yeni modeli hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Samsung Galaxy Golden 2 olarak adlandırılan modelin kullanım kılavuzu ve bazı teknik özelliklerini belirten bir belge Hollanda kaynaklı bir site tarafından sızdırıldı.

teknik destek

Android dünyasında kapaklı telefonlar çok nadir gözükürken, geçen sene Samsung tarafından tanıtılan Galaxy Golden China Telecom’a özel üretilmişti. Sızan özelliklere bakılınca Galaxy Golden 2 halefinden daha üstün bir donanıma sahip olarak gözüküyor.  Galaxy Golden’da 3.7 inç 800×480 ekran kullanan Samsung, yeni modelde 4.7 inçlik 1280×720 çözünürlüğe sahip amoled ekranı tercih etmiş. İşlemci olarak  Krait 400 4 çekirdekli, 2.5 gHz hızında çalışan Snapdragon 801 kullanılmış. 2 GB RAM ve Adreno 330 GPU’ya sahip telefon, Android 4.4.4 KitKat ile geliyor. 3840×2160 çözünürlükte video kaydı yapabilen 16 MP‘lik lense sahip telefonda ön kamera ise 2 MP çözünürlüğe sahip.

Sızan dökümana göre telefonda çift sim girişi bulunuyor. Hem CDMA hem de LTE desteği sunması beklenen telefonun tanıtım ya da satış tarihi henüz belli değil.

galaxy golden 2

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!