Samsung Galaxy Golden 3 Modelinin Özellikleri Sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarının en büyük oyuncularından Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni nesil teknolojilere sahip akıllı telefonlarının yanı sıra, eski nesil kapaklı akıllı telefon modellerini de üretmeye devam ediyor.

Andronova

Bunlardan biri olan ve kısa süre içerisinde duyurulması planlanan kapaklı ekrana sahip Samsung Galaxy Golden 3 modeline ait özellikler sızdırıldı.

Samsung’un ilk olarak 2013 yılında çıkardığı kapaklı ekrana sahip Galaxy Golden serisi, son olarak geçtiğimiz yıl duyurulan Galaxy Golden 2 modeliyle kullanıcılara sunulmuş ve kapaklı telefon arayanların beğenisini kazanmıştı.

Şimdi, SM-W2016 model numarasıyla üretimine başlanan yeni Galaxy Golden 3 modeline ait teknik özellikler, GFXBench raporunda ortaya çıktı.

samsung-galaxy-golden-3-ozellikler

Android 5.1.1 Lollipop sürümü yüklü olarak geleceği görülen Galaxy Golden 3 modeli, 4.6 inç 768 x 1280 piksel çözünürlüğünde iki adet HD ekran, Samsung’un yeni amiral gemilerinde kullandığı sekiz çekirdekli Exynos 7420 işlemcisi, 3GB RAM, 64GB dahili hafıza, 16MP arka ve 5MP ön kamerayla gelecek.

Henüz batarya kapasitesi konusunda kesin bilgilerin bulunmadığı Samsung’un kapaklı modeli Galaxy Golden 3, Türkiye’de satışa sunulacak mı merak konusu.

Siz kapaklı ekrana sahip bir akıllı telefon modelini kullanmak ister miydiniz?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.