Samsung Galaxy Grand 3 64-Bit İle Geliyor

Samsung’un Galaxy Note serisine uygun fiyatlı bir alternatif olarak piyasaya sürdüğü Galaxy Grand ailesinin son üyesi Galaxy Grand 2, bu yılın başında tanıtılmıştı. Şimdi ise Koreli üretici Galaxy Grand 3’ü duyurmaya hazırlanıyor.

Andronova

GFX Benchmark testinde ortaya çıkan verilere göre Galaxy Grand 3, SM-G7200 kod adını taşıyor. Android 4.4.4 sürümü ile çalışan telefon da 5.5-inç boyutunda 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde bir ekrana yer verilmesi bekleniyor. 1.2GHz frekansında çalışan dört çekirdekli ve 64-bit destekli Snapdragon 410 işlemcisi kullanılan Galaxy Grand 3’de RAM miktarı ise 1.5 GB olarak belirlenmiş.

Grafik tarafının Adreno 306’ya emanet değildiği telefon, 16GB dahili depolama alanına ve microSD kart girişine sahip olduğu tahmin ediliyor. Bir önceki nesli Grand 2’deki 8MP arka ve 1.9MPlik ön kameranın yerini 13MPlik arka ve 5MP çözünürlüğünde ki ön kameraya bıraktığı Galaxy Grand 3’ün bu yıl bitmeden öncelikle Hindistan gibi ülkelerde satışa çıkması bekleniyor.

1415082640_galaxy-grand-3-gizmobic

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.