Samsung, Galaxy Grand Prime’ı Tanıttı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Akıllı telefon pazarında giriş ve orta seviyede oldukça sık yeni cihaz tanıttığına şahit olduğumuz Samsung, bu günde yeni bir cihaz duyurusu gerçekleştirdi. Selfie odaklı Galaxy Grand Prime’ı tanıtan üretici, telefonu ” grup selfieleri için en iyisi” olarak nitelendirdi.

Cihazın ön tarafında 5MP çözünürlüğünde geniş açılı lense sahip bir kamera yer alırken arka yüzünde ise 8MPlik Full HD videolar kaydedebilen LED flaş destekli ana kamera bulunuyor. Android 4.4 üzerinde çalışan Galaxy Grand Prime, 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir işlemciye sahip. 540 x 960 piksel çözünürlüğünde 5-inç boyutunda bir ekranın kullanıldığı telefonun ölçüleri ise 144.8 x 72.1 x 8.6 mm olarak belirtimiş.Samsung-Galaxy-Grand-Prime---official-images (1)

8GB dahili hafızası bulunan Galaxy Grand Prime, microSD kart desteği sayesinde hafıza arttırımına olanak tanıyor. 1GB RAM ile desteklenen telefon, 156 gram ağırlığında bir kasaya sahip. 2600 mAh kapasiteli bir bataryanın güç verdiği cihazın, 3G desteğide mevcut. Fiyatı 250$ olarak belirlenen Galaxy Grand Prime, bu haftadan sonra ilk olarak Hindistan da satışa çıkacak. Telefonun diğer ülkelerde ne zaman ve hangi fiyattan satılacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Samsung-Galaxy-Grand-Prime---official-imagesSamsung-Galaxy-Grand-Prime---official-images (4)

Samsung-Galaxy-Grand-Prime---official-images (3)

Kaynak: PhoneArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir