Samsung Galaxy J7 Android 7.0 güncellemesi geliyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Android cihaz üreticileri çok sayıda model çıkardıktan sonra bazı modellerin güncellemesini durduruyor. Samsung, Galaxy J7 (2015) modellerine Android 7.0 güncellemesi sunacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Resmi olmamakla birlikte ortaya çıkan bilgilere göre Samsung, hem Galaxy J7 (2015) hem de Galaxy J7 modelleri için sonunda beklenen Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlayacak. Bu haber ile Samsung kullanıcıları oldukça heyecanlandı haliyle, uzun zamandır bu açıklamayı bekledikleri halde, bu kadar çabuk açıklanması beklenmiyordu. Samsung, geçtiğimiz günlerde resmi olarak yeni cihazını kullanıcılarla buluşturduğu Galaxy J ailesinin heyecanını henüz yaşarken, önceki yıllardaki Galaxy J7 (2015) ve Galaxy J7 (2016) modellerini satın alıp kullanan kişiler için sevindirici bir haber daha geldi. WiFi sertifikasyonu esnasında ortaya çıkan haberlerde Samsung Galaxy J7 (2015) modelinin Android 7.0 sürümü ile çalıştığı görünmektedir.

Samsung, Galaxy J7  Android 7.0 güncellemesi geliyor

Samsung Galaxy J7 Android 7.0 güncellemesi hangi tarihte?

Esas olarak düşünüldüğünde, bir anlamda ortaya çıkan bu rapor, Samsung Galaxy J7 (2015) ve Galaxy J7 (2016) modellerini henüz almamış olmasalar bile çok yakın bir süre içerisinde Android 7.0 Nougat güncellemesini alacağının oldukça önemli bir işareti. Bunun yanı sıra bu güncelleme yalnızca Galaxy J7 modellerinin kullanıcıları için değil, tüm Samsung sahipleri için önem taşıyor çünkü Galaxy J7 (2015) modelinin Android 7.0 Nougat güncellemesini alması belki de Samsung’un giriş seviyesindeki modellerinde ilk defa ikinci Android sürüm yükseltmesini yayınladığını gösterir.

Güncellemenin hangi tarihte yayınlanacağı bilinmiyor fakat bu güncellemenin Samsung’un izlediği güncelleme politikası ile alakalı önem taşıdığını bir kez daha belirtmemizde fayda var. Kullanıcıların yapabileceği tek şey bundan sonra açıklanmış olan sevinçli haberin gerçekleşmesi ve kullanıma başlanması. Güncelleme tarihi belli olmadığı için ne kadar bekleyeceklerini bilmeyen kullanıcılar heyecanla güncellemeyi beklemekte.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 16:59

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak