Samsung Galaxy Mega 2 ile Büyüklüğün Sınırları Çiziyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung yeni ürünler denemeyi çok seven bir firma. Mobil sektör ve yenilik deyince Samsung markası ilk akla gelen markalardan biri olmuştur her zaman. Yaptığı bu yeni ürünlerin bir nevi göle maya çalmak gibi olduğu düşünülsede firma bu gün akıllı telefonların ekranlarının 5 inç boyutunda standartlaşmasının en büyük sebebi olmuştur.

teknik destek

Çift ekranlı F serisi telefonlardan tutunda ilk Galaxy Note serisi telefonlara kadar firma tüm sektörü yönlendirmiştir. En ilginç ürünü ise Galaxy S4 Zoom ve Haziran ayının 3.haftasında satışa sunacağı Galaxy  Zoom olmuştur. Firma farklı ürün çeşitlerini pazara sunarak kullanıcıların isteklerine göre kendini şekillendiriyor ve en optimumu insanlara sunmaktadır. Bu konuda Samsung’un hakkını vermek gerekir diye düşünüyoruz.

Geçtiğimiz yıl mayıs ve haziran aylarında satışa sunduğu Galaxy Mega telefonları (5,8 inç (I9150), 6,3 inç (I9200)) ile belli bir kesime hitap eden Samsung hem uygun fiyatlı hemde büyük ekranlı bir Android telefon isteyenlere bu alternatifi sunmuştu. Bu telefonların belli bir satış başarısı yakalaması ise Samsung’u daha agresif boyutlarla devam telefonu yapmaya ittiğini bu gün görüyoruz.

samsung-galaxy-mega

Dün itibariyle Samsung’un Amerika FCC’den Galaxy Mega 2 ile ilgili resmi başvurusu ortaya çıktı. 7 inç boyutunda evet yanlış okumadınız 7 inç boyutunda bir telefon hazırlığı yapan firma bu telefonunu 12 Haziranda yapacağı etkinlikte tanıtması bekleniyor. Bu boyutlarda bir telefonu kullanır mısınız bilemem ama artan ekran boyutu savaşlarında bu rakamla birlikte sona dayandığımızı düşünmekteyiz.

Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir? En uygun telefon boyutu sizin için nedir?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!