Samsung Galaxy Nexus ve Android Ice Cream Sandwich’in 19 Ekim’de Duyurulacağı Kesinleşti!

Samsung ve Google‘ın yeni Nexus akıllı telefonu ve Android Ice Cream Sandwich‘i duyuracağı etkinliklerini iptal etmişlerdi. Birkaç günlük bekleyişin ardından, nihayet iki şirketin tekrar planlanan etkinlik davetiyeleri bugün gönderilmeye başladı! Öncek

Samsung Galaxy Nexus ve Android Ice Cream Sandwich’in 19 Ekim’de Duyurulacağı Kesinleşti!
müşteri hizmetleri
Samsung ve Google‘ın yeni Nexus akıllı telefonu ve Android Ice Cream Sandwich‘i duyuracağı etkinliklerini iptal etmişlerdi. Birkaç günlük bekleyişin ardından, nihayet iki şirketin tekrar planlanan etkinlik davetiyeleri bugün gönderilmeye başladı!

Önceki haberimizde yeni Unpacked 2011: Google bölümü etkinliğinin Hong Kong‘da düzenlenebileceğini bildirmiştik. Ortaya çıkan Google ve Samsung’un göndermiş olduğu davetiyeler de verdiğimiz bilginin doğru olduğunu gösterdi. Resmiyet kazanan etkinliğin yer ve zaman bilgileri şöyle; ETKİNLİK: Samsung Mobile Unpacked 2011: Google Bölümü YER: Hong Kong Kongre ve Sergi Merkezi – Wanchai/Hong Kong ZAMAN: Türkiye Saatiyle; 19 Ekim 04:30 Kapı açılışı, 05:00 Etkinlik Başlangıcı CANLI YAYIN: www.youtube.com/android DUYURU: Samsung Galaxy Nexus ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich Etkinliği hepimiz büyük bir heyecanla bekliyor olacağız. 19 Ekim sabahı, etkinliğin hemen ardından Samsung Galaxy Nexus ve yeni versiyon Ice Cream Sandwich hakkındaki en detaylı bilgilere Android Türkiye’den ulaşabileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin! Güncelleme: Görünen o ki Google, haberimizin en üsttündeki fotoğraftan da anlaşılacağı üzere Ice Cream Sandwich hazırlıklarına erkenden başlamış.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR