Samsung Galaxy Note 2 İçin Android 5.0 Lollipop Gelecek Ancak Her Ülke İçin Değil!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un efsane telefonlarından Note serisinin ilk popüler modeli, modeli numarası N7100 olan Galaxy Note 2‘ye ait Lollipop beklentileri adeta Brezilya dizilerine benzedi.

Andronova

İlk olarak Samsung Finlandiya ve sonrasında Samsung Polonya‘nın Note 2 için Android 5.0 güncellemesi gelecek haberlerinin ardından, sonrasında geçtiğimiz günlerde Samsung Gulf tarafından “Note 2 için Android 5.0 güncellemesi gelmeyecek” açıklaması Note 2 kullanıcılarının hayallerini yıkmıştı.

Şimdi aldığımız bilgide, Samsung Danimarka tarafından yapılan açıklamaya göre Galaxy Note 2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelecek, ancak tüm bölge ve ülkeler için yayınlanmayacakmış.

note-2-lollipop

GT-N7100 ve GT-N7105 modellerinin Lollipop güncellemesine kavuşacağını söyleyen yetkililer, umarım milyonlarca Note 2 kullanıcısının hayalleriyle oynamıyorlar ve gerçek bilgi veriyorlardır.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın