Samsung Galaxy Note 3 Experience Uygulaması Google Play

blank

Samsung Galaxy Note 3 Experience Uygulaması Google Play’ de Yerini Aldı

teknik destek

Büyük ekranlı telefonlar kategorisinde kullanıcıların en fazla ilgisini çeken telefon olarak gösterilen Galaxy Note 3, sahip olduğu 5.7-inçlik Full HD Super AMOLED ekran, Snapdragon 800- Exynos 5 octa 5420 işlemci, gelişmiş S-Pen yetenekleri, 3GB RAM, gelişmiş kamera özellikler, gelişmiş yazılım desteği ve gün boyu kullanımda iyi bir performans sunan 3.200mAh kapasiteli bataryası ile akıllı telefon tutkunlarını bir hayli heyecanlandırıyor.

Donanım özellikleri ile göz dolduran telefon bünyesinde TouchWiz arayüzünün sunduğu birçok yazılımsal özelliği de bulunduruyor. Telefonun satışa sunulması ile birlikte kullanıma ilişkin uzun bir eğitici video yayınlayan Samsung, şimdi de Android 4.1 ve üzeri tüm kullanıcıların Android cihazlarında Galaxy Note 3’ün sahip olduğu birçok özelliği test etmesine imkan sunuyor.

Galaxy Note 3 Experience uygulaması ile S-Pen yeteneklerinden Air Command, Pen Window, Action Memo ve S Finder gibi telefonda yer alan birçok özelliğin kullanımı için bilgiler veriliyor. Galax Gear bağlantısının nasıl sağlandığına ilişkin detayların da yer aldığı uygulamada ayrıca cihazla birlikte kullanılacak aksesuarlar için de detaylı bilgiler sunulmaktadır.

experience-note-3

Uygulamayı denemek ve Galaxy Note 3’ün sergilediği tüm özelliklere Android cihazınızda göz atmak istiyorsanız Galaxy Note 3 Experience uygulamasını Google Play’den indirebilirsiniz

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!