Samsung Galaxy Note 3 İçin Android 5.0 Lolipop ROM’u Sızdı [Hemen Yükle]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’un Android 5.0 Lolipop‘u yayınlamasından sonra, firmalar telefonları için güncellemeleri hazırlamaya başladılar. Samsung‘da Galaxy Note 3 için Lolipop romu hazırlıyor. Henüz resmi güncelleme için tarih belli olmasa da, romun beta hali bugün piyasaya sızdı.

Andronova

SM-N900U kodlu, Exynos işlemcili Galaxy Note 3 için sızan romda telefonun arayüzü gözüküyor. Beyaz renklerin tercih edilmesi, Super Amoled ekranda daha fazla güç tüketimine yol açacaktır, ancak Samsung’un bu durum için önlem almış olması olası. Xda’da yayınlanan romda; adım adım kurmak için gerekenler anlatılmış, ancak kurmak isteyenleri şimdiden uyaralım: Rom henüz alfa seviyesinden yeni çıkmış bir beta romu. O yüzden günlük kullanımdan ziyade sadece test amaçlı denenmesi ve yedek almadan rom kurmaya başlamamak en mantıklısı.

Galaxy Note 3’ün Snapdragon işlemcili versiyonu içinse henüz ortada rom gözükmüyor. Ancak Beta romun sızması, belki de resmi güncellemenin Ocak ayı bitmeden yayınlanacağını göstergesidir. Aşağıdaki fotoğraflar Android 5.0 Lolipop yüklü Samsung Galaxy Note 3’e aittir. Romu denemek isteyenler kaynak linkinden ilgili foruma gidebilirler. Samsung’un yazılım güncelleme hızı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galaxy Note 3

Galaxy Note 3

Note 3 için Lollipop OTA dosyasını aşağıdan indirerek yükleyebilirsiniz:

fshare.vn/file/S8F8KUDZLPGY

Şifre: samsungviet.vn

Ayrıntılı yükleme bilgileri için: forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/general/lollipop-ota-note-3-n900-started-t2973773″ target=”_blank”>XDA

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.