Samsung, Galaxy Note 3 için Dikkat Çeken Dahiyane Bir Reklam Filmi Yayınladı!

Andronova

Samsung’un akıllı telefon platformunun bir numarasına yerleşmesinde şirketin reklam ve pazarlama bölümüne ayırdığı bütçe önemli bir role sahip. Güney Koreli üretici yayınladığı reklamlarla tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarırken, söz konusu gelişmenin satış rakamlarına bir hayli katkısının olduğunu görüyoruz.

Samsung’un gündeminde ağustos sonunda duyurduğu yeni nesil akıllı telefonu Galaxy Note 3 var. Şirket, telefona olan ilgiyi daha fazla artırmak için televizyon reklamlarının yanı sıra YouTube kanalıyla videolar yayınlanmakta. Bunlardan sonuncusu ise Londra gezisini eğlenceli bir şekilde anlatan dahiyane bir video oldu.

Günlük mucizeler gerçekleştiren Galaxy Note 3’ün sahip olduğu yazılımsal özelliklerin (tabi bunlar arasında en önemlisi S-Pen ve ilgili uygulamalar) ön planda olduğu reklam filminde eğlenceli bir müzik eşliğinde telefona bir bakış atıyoruz. Galaxy Gear de reklam filminde yer alıyor ancak akıllı saat’in videodaki rolü sadece konu mankenliği. Videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

wHNJhAexfBo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: AndroidCentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir