Samsung, Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear için 18 Dakikalık Öğretici Bir Video Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Mobil dünyasının bir numaralı ismi Samsung, IFA Berlin etkinliğinde duyurusunu gerçekleştirdiği ürünlerle yine dikkat çekmeyi başardı. Güney Koreli üretici günler öncesinde dağıtımını gerçekleştirdiği davetiyelerde Galaxy Note 3 tanıtımını gerçekleştireceğini bildirmiş ve basın etkinliğinde sadece bununla sınırlı kalmayıp ilk akıllı saat tecrübesi olan Galaxy Gear çözümünü de duyurdu. Etkinliğin dikkat çeken bir diğer tanıtımı ise ekran, işlemci ve S-Pen yetenekleri geliştirilen yeni nesil Galaxy Note 10.1 Edition tablet modeli oldu.

Galaxy Note 3 modelinde ekran boyutu büyümesine rağmen Galaxy Note II ile neredeyse aynı ebatlar yakalandı ve üstelik telefon 8.3mm kalınlık seviyesine çekildi. Donanım ve yazılım tarafında birçok gelişmenin sağlandığı telefon bir önceki nesil Note modeline göre daha köşeli bir yapı sergiliyor; ayrıca Samsung arka kapakta suni deri kullanarak plastiğe nazaran daha şık bir tasarım oluşturdu.

Galaxy Gear ise teknik özellikler noktasında bazı kesimleri tatmin etmemiş olabilir. Akıllı saat yine de Samsung adına bir ilki temsil etmesi adına büyük önem arz ediyor. Şu an sadece Galaxy Note 3 ve Galaxy Note 10.1 Edition modelleriyle uyumlu çalışan Galaxy Gear’in yakın zamanda sunulacak güncelleme paketi ile birçok Galaxy telefon ve tablet ile uyumluluğu sağlanacaktır.

Samsung, Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear için YouTube kanalıyla tam 18 dakikalık öğretici bir video yayınladı. Söz konusu videoda cihazların donanım özelliklerin yanında yazılım özelliklerinin nasıl çalıştığına dair detaylar uzun uzun anlatılıyor. Videoda Galaxy Gear’in telefonla eşleştirilmesi “Gear Manager” uygulamasının nasıl kullanıldığı anlatılıyor.

-Fo5x7ZIPCM” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ilgili>> AndroidCentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir