Samsung, Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear için Pazarlama Sürecini Başlattı [video]

Samsung, Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear için Pazarlama Sürecini Başlattı [video]
müşteri hizmetleri

Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear (akıllı saat) modellerini IFA 2013 öncesinde düzenlediği basın etkinliğinde aynı anda duyuran Samsung, her iki cihaz için de pazarlama sürecini başlatırken, cihazlara dair önemli detayların yer verildiği ilk reklam filmini YouTube kanalıyla yayınladı.

Herkes Samsung'un dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi haline gelmesinde pazarlama gücünün önemli bir rol üstlendiğini biliyor. Üst sınıf teknik özelliklerle donattığı telefon ve tabletler için kayda değer bir reklam ve pazarlama bütçesi ayıran Güney Koreli üretici bu sayede milyonlarca kişiyi Galaxy serisi cihazlarla tanıştırdı. Şirket geçtiğimiz yıl reklam ve pazarlama bölümüne 11 milyar dolarlık kaynak sağladı.

Bir önceki Note modeli için kurumsal ve verimlilik temalarını ön planda tutan Samsung, Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear için başlattığı pazarlama sürecinde ise yaklaşık 3 dakikadan oluşan videoda cihazların tüketiciye yönelik ürünler olduğunu gösteriyor.

"Sweet Dreams" adlı kısa yapımda (Samsung'a göre kısa film) Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear'in sahip olduğu yeteneklerin büyük bölümüne yer veriliyor. Çarpıcı görseller ve benzersiz müzik deneyimleri sunan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Her iki cihazda 26 Eylül'de dünyanın birçok noktasında tüketicilerin beğenisine sunulacak.

m4sTLfTKOGo" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

ilgili>> AndroidAuthority