Samsung, Galaxy Note 3’ün Fiyatında İndirim Yapmaya Hazırlanıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Mobil dünyasının bir numaralı ismi Samsung, kullanıcılara geniş yelpazede ürünler sunmasına rağmen Galaxy S serisi de dahil olmak üzere birçok noktada eleştirilen firmaların başında geliyor. Özellikle tasarım ve kullanılan malzeme kalitesi noktasında şirket sık sık eleştirilse de, Galaxy Note serisi sahip olduğu özellikleri itibariyle her zaman ayrı bir yere konmuştur. Dev ekranlı telefon serisi, bünyesinde barındırdığı donanım ve yazılımsal özelliklerin yanında S-Pen dijital kalemiyle her platformdan kullanıcının beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Samsung geçtiğimiz yıl eylül başında Galaxy Note 3‘ü duyurdu. Deri görünümlü arka kapak ve Galaxy S4 ile kıyaslandığında köşeli yapısıyla kullanıcılardan olumlu geri dönüşler alan telefon, yine o dönem donanım tarafında standartları belirleyen cihazların başında gelmişti. Ülkemize 2.200 liralık fiyatla giriş yapan Galaxy Note 3’ün yakın zamanda fiyatı düşebilir, zira Güney Kore medyasında yer alan haberlere göre Samsung, Galaxy Note 3’ün fiyatında indirime gitmeye hazırlanıyor.

Galaxy Note 4’ün tanıtımına üç aydan kısa bir süre kaldı. Bu sebeple Galaxy Note 3’ün fiyatında indirme gidilmesi beklenen bir gelişmeydi, ancak şunu belirtmeliyiz ki; geride bıraktığımız dokuz aya baktığımızda Galaxy Note 3’ün fiyatında ciddi bir düşüşün yaşanmadığını görüyoruz. Telefon hala kimi noktalarda 2.200 liralık fiyatını korurken, bazı mağazalarda ise 2.100 ve 2.000 liralık değerler karşımıza çıkıyor.

Samsung, ülkesi Güney Kore’de Galaxy Note 3’ün fiyatını 1,067,000 won (1049$) seviyesinden 950,000 won (933$) seviyesine düşürecek. 116$’lık indirimin önümüzdeki günlerde telefonun uluslararası arenadaki fiyatına da yansıması bekleniyor.

kaynak: sammobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir