Samsung, Galaxy Note 3’ün SM-N900 ve Diğer Tüm Versiyonlarının Kaynak Kodlarını Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, IFA Berlin’de duyurduğu Galaxy Note 3‘ü geçtiğimiz günlerde ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında satışa sundu. 5.5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran ve pazara bağlı olarak Exynos-Qualcomm işlemcilerle donatılan telefon, sahip olduğu 3GB RAM,  4K video kaydı ve geliştirilmiş S-Pen yetenekleri mobil dünyasında birçok kesimin beğenisini kazandı.

teknik destek

Büyük ekranlı telefonlar kategorisinin tartışmasız bir numarası olan Galaxy Note 3 beraberinde birçok yazılımsal desteği getirirken, geliştiricilerin söz konusu yazılımsal özellikleri farklı modellere uyarlamak ya da kodlar üzerine özel ROM’lar oluşturmak için sabırsızlandığı bir süreçte, Samsung; geliştiricileri daha fazla bekletmedi ve Galaxy Note 3’ün tüm versiyonlarının açık kaynak kodlarını yayınladı. Galaxy Note ailesinin mobil dünyasının en fazla satılan telefonları arasında yer alıyor olması sebebiyle geliştiricilerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Samsung’un yayınladığı kaynak kodlarına erişebilirsiniz.

nexusae0_KernelFiles

ilgili>> AndroidPolice

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir