Samsung, Galaxy Note 4 Tanıtımlarına Devam Ediyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung; Galaxy Note 4 ile ilgili iki yeni reklam yayınladı. Telefon ilk duyurulduğundan beri, sürekli reklamlar piyasaya sürerek telefonun farklı özelliklerini ön plana çıkartan Samsung, bu iki yeni reklamında ise S-Pen ve Kameraya dikkatleri çekmiş.Satışa çıkalı 1 ay olmasına rağmen, 4.5 milyon satış rakamına ulaşan Galaxy Note 4, geçen seneki halefinden ise ilk ay itibariyle 500 bin daha az satmış durumda. Samsung; art arda yayınladığı reklamlar ile, henüz telefonu almamış olanların ilgisini çekerek satışları arttırmayı deniyor.

Andronova

Yayınlanan ilk reklamda, S-Pen’in özellikleri gösteriliyor. Note serisi kullanmayanlar tarafından “sadece bir kalem” olarak görülen S-pen algısını değiştirmek isteyen Samsung, S-Pen’in not alma dışında diğer uygulamalar üzerinde yapabildiklerini ön plana çıkartıyor. Bu sayede, Galaxy Note 4’ün sadece 5.7 inç ekrana sahip bir phablet olmadığını, gün içinde kalemi sayesinde tam bir dijital asistan olarak görev yapabildiğini gösteriyor. İkinci reklamda ise kamera ön plana çıkartılmış. Optik görüntü sabitleme teknolojisi, 8 kat dijital yaklaştırma ve geniş açılı ön kameranın tanıtımı yapılıyor. Akıllı telefonlarda kameranın günümüz standartlarında satın almada ilk ya da ikinci sırada tercih sebebi olmasından dolayı, Samsung’da Galaxy Note 4’te en iyi kamera teknolojilerinden birine sahip olduğunu gösteriyor.

5.7 inç QHD ekrana, Snapdragon 805 ya da Exynos 5433 işlemciye , 3GB RAM‘e, 16 MP UltraHD kayıt yapabilen kameraya sahip Galaxy Note 4, phablet kategorisinin şu an için en iyi telefonu olarak duruyor. Şu ana kadar Galaxy Note 3’ten daha az satış yapsa da, ilk ay sonunda ulaştığı satış rakamları çoğu firma için hayal düzeyinde. Siz Galaxy Note 4 2ü nasıl buluyorsunuz?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.