Samsung Galaxy Note 5 Edge’nin Görüntüleri Yayınlandı!

Andronova

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve her iki tarafı da kavisli ekrana sahip modeli Galaxy S6 Edge‘nin satışa sunulmasının ardından, kullanıcıların büyük merak içinde bekledikleri bir ürün daha yavaş yavaş netlik kazanmaya başlıyor.

Samsung’un oldukça beğenilen başarılı Note serisinden bahsediyoruz. Son olarak Galaxy Note 4 ile oldukça başarılı satış rakamlarına ulaşan Samsung, yeni Galaxy Note 5 modelinde de aynı başarıyı yakalayacağa benziyor.

Samsung, bu yıl amiral gemisi Galaxy S6 serisinde olduğu gibi, Galaxy Note 5 serisinde de biri normal biri kavisli ekrana sahip iki farklı modeli çıkaracağını biliyoruz. Şimdi, Galaxy Note 5 Edge modeline ait, cihazın tüm dış hatlarının net olarak görülebildiği muhteşem görüntüler ve video yayınlandı.

Aşağıda bu görüntülerin yer aldığı render çalışmalarını ve videoyu görebilirsiniz.

galaxy-note-5-edge-resim1 galaxy-note-5-edge-resim2 galaxy-note-5-edge-resim3 galaxy-note-5-edge-resim5 galaxy-note-5-edge-resim6

CBX2t84gENI” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir