Samsung Galaxy Note 5 Hakkında Yeni Önemli Bilgiler Geldi!

Samsung Galaxy Note 5 Hakkında Yeni Önemli Bilgiler Geldi!
müşteri hizmetleri
Samsung'un merakla beklenen popüler Note serisinin son üyesi olacak olan Galaxy Note 5 modeline yönelik özelliklerin yer aldığı yeni harika bilgiler geldi. Geçtiğimiz günlerde @Onleaks tarafından twitter hesabında paylaşılan Galaxy Note 5'e ait dış tasarım videosundan sonra, şimdi çok daha güzel ve detaylı bilgiler geldi. Eylül ayında gerçekleştirilecek IFA 2015'te resmi olarak tanıtılacak olan ve Project Noble kodadına sahip Samsung Galaxy Note 5 modelinin Exynos 7422 işlemciye sahip olacağı söyleniyor. samsung-galaxy-note-5-render1 Bunun dışında, Note 5'i bekleyen bir çok kişinin memnun olmayacağı bir haber ise, yeni Galaxy Note 5'te microSD kart desteği olmayacak. Samsung, Note 5 modelinde, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelinde olduğu gibi, microSD karta göre 2 kat daha hızlı yazıp okuma desteği sunan dahili UFS 2.0 hafızayı kullanacak.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Muhalefet
Muhalefet - 6 yıl Önce

Note serisi daha çok iş adamlarını hedef alan bir telefon ve diyelimki ucaktayim şarjım bitti. Yanımda şarj cihazi ile birde prizmi arayacagim. Yedek bataryayi çıkarıp takabilmeliyim. Samsung gözümde sıfıri tüketti. Halen note2 deyim. Radyo, artırılabilir hafiza, cikarilabilir pil ve sanal olmayan tuş. Bunlar olmayacaksa zaten note serisi ile işim olmaz.

Volkan Uğraç
Volkan Uğraç - 6 yıl Önce

Note serisi olsun taştan olsun

Eren
Eren - 6 yıl Önce

Çöp diyenlerin hepsi bu telefonu rüyalarında görür

kara
kara - 6 yıl Önce

Her zaman önceliğim telefona hafiza kartı takılabilmesidir.Aynı zamanda bir de batarya çıkarılabilir olmalı.Samsung bu iki özelligi yapmadığı için hep kan kaybediyor.Satışlar eskisine göre daha azaldı.Tabi buna fiyat ve pazarda pay oranına diğer telefonlarda etki ediyor.

Engin
Engin - 6 yıl Önce

Şu anda 64gb hafıza kartı ile note 3 kullanıyorum. Note 5 almayı planlıyordum. Ta ki bu habere kadar. Hafıza kartı benim için olmazsa olmaz bir özelliktir. Zamanında bu güzden lg g2 almadım. Eğer hafıza kartı takılmıyorsa başka bir telefona yöneleceğim galiba. Mate 8 veya z5 olabilir.

Ersin Çakı
Ersin Çakı - 6 yıl Önce

Note 5 için sabırsızlanıyorum.

Erdi Durkan
Erdi Durkan - 6 yıl Önce

Çöp is coming

dursun
dursun - 6 yıl Önce

android = çöp. hala nie diretio insanlar anlamadım.

MUSLERA
MUSLERA - 6 yıl Önce

Yine harika şeklinde yorumlar... Sizin samgung haberleirinizi açıp okumayacağım bundan sonra..

Ramazan Taş
Ramazan Taş - 6 yıl Önce

Samsung pişmanliktir