Samsung Galaxy Note 5 Hakkında Yeni Önemli Bilgiler Geldi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un merakla beklenen popüler Note serisinin son üyesi olacak olan Galaxy Note 5 modeline yönelik özelliklerin yer aldığı yeni harika bilgiler geldi.

Andronova

Geçtiğimiz günlerde @Onleaks tarafından twitter hesabında paylaşılan Galaxy Note 5’e ait dış tasarım videosundan sonra, şimdi çok daha güzel ve detaylı bilgiler geldi.

Eylül ayında gerçekleştirilecek IFA 2015’te resmi olarak tanıtılacak olan ve Project Noble kodadına sahip Samsung Galaxy Note 5 modelinin Exynos 7422 işlemciye sahip olacağı söyleniyor.

samsung-galaxy-note-5-render1

Bunun dışında, Note 5‘i bekleyen bir çok kişinin memnun olmayacağı bir haber ise, yeni Galaxy Note 5‘te microSD kart desteği olmayacak. Samsung, Note 5 modelinde, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelinde olduğu gibi, microSD karta göre 2 kat daha hızlı yazıp okuma desteği sunan dahili UFS 2.0 hafızayı kullanacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın