Samsung Galaxy Note 5 İçin Hazırlanan İlk Kılıf Renderi Sızdırıldı!

media 13027

Samsung’un Phablet terimini ortaya çıkaran ve milyonların beğenisini kazanan Note serisinin merakla beklenen yeni üyesi Galaxy Note 5 hakkında detaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

Andronova

Son olarak burada sizlerle paylaştığımız haberde Galaxy Note 5‘in USB Type-C kullanacağı ve UFS bellek ve devasa batarya ile geleceğinden bahsetmiştik.

Şimdi aldığımız yeni haberimizde Note 5 için bir çok detayı barındıran, Samsung Galaxy Note 5 için bir kılıf üreticisi tarafından hazırlanan ilk kılıf renderini görebilirsiniz.

Fransız nowhereelse sitesinin paylaştığı render görüntülerinde Note 5 gözükmese de, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin dış tasarımından ilham alacağa benziyor. Aşağıda Galaxy Note 5 için hazırlanan sızdırılan ilk kılıf görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın