Samsung Galaxy Note 5 İki Tarafı Kavisli Ekranla Gelecek!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung’un ilk olarak tek tarafı kavisli ekrana sahip Galaxy Note Edge ile başladığı, sonrasında yeni amiral gemisi her iki tarafı da kavisli ekrana sahip Galaxy S6 Edge ile devam ettiği kavisli ekranlı telefonların çoğu kullanıcı tarafından beğenilmesinin ardından, söylenene göre Koreli firma Note serisinin yeni üyesi olacak Galaxy Note 5’i de her iki tarafı kavisli ekranla üretmeyi planlıyor.

Sponsorlu reklam

Her iki tarafı kavisli ekran teknolojisinin kullanılacağı yeni Note modelinin ismi Note Edge 2 veya Note 5 olacak. Bu bilgilerin kaynağı ise Samsung’un ürün strateji timi başkanı Roh Tae-moon.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung mobil teknolojiler alanında satış yönünde bazı sıkıntılar yaşamış olsa da, son teknolojileri ve attığı adımlarla pazar payını tekrar yakalamayı hedefliyor. Özellikle üst seviye cihazlar konusunda son amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile beğenileri kazanmayı başaran Koreli firmanın bu yılının iyi geçeceği tahmin ediliyor.

Sponsorlu reklam

S Pen’i olan ve her iki tarafı da kavisli büyük ekrana sahip bir Note’unuzun olmasını ister miydiniz?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak