Samsung Galaxy Note 5 Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un kısa süre önce satışına başlanan yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinin ardından, şimdi büyük bir kitle tarafından merakla beklenen Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 5‘e ait bilgiler gelmeye başladı.

Andronova

Şimdi Samsung IMEI veri tabanında ortaya çıkan iki model numarası SM-G928F ile SM-N920F yeni Samsung Galaxy modellerinin geldiğini işaret ediyor.

Project Zen kod adına sahip G928F’in yeni Galaxy S6 modeli (büyük ihtimalle Galaxy S6 Plus) ve Project Noble kod adına sahip N920F modelinin ise yeni Galaxy Note 5 modelinin olduğu tahmin ediliyor. Hatırlarsanız bir önceki Galaxy Note 4’ün model numarası da SM-N910F olarak belirlenmişti.

Noble – SM-N920F EUR XX
Noble – SM-N920S KOR SKC
Noble – SM-N920K KOR KTC
Noble – SM-N920A NA ATT
Noble – SM-N920V NA VZW
Zen – SM-G928A NA ATT
Zen – SM-G928S KOR SKC
Zen – SM-G928F EUR XX
Zen – SM-G928V NA VZW

Henüz G928 modelinin tam olarak ne olacağı kesin olmasa da, bu modellerin kısa süre içerisinde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın