Samsung Galaxy Note 5’te 4GB RAM ve Daha Olacak!

blank

Samsung’un milyonlar tarafından beklenen, akıllı telefonlara Phablet kavramını getiren popüler Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5‘in tanıtımına günler kaldı.

İlk etapta Eylül ayında gerçekleşecek IFA 2015‘te iPhone 6s‘e rakip olarak tanıtılması beklenen Galaxy Note 5‘in tanıtımının daha erkene alınarak, Ağustos ayı içerisinde yapılacağına dair buradaki haberimizi sizlerle paylaşmıştık.

Samsung’un yeni Note 5 modelinde Exynos 7422 çipsetini kullanacağı bilgisinin ardından, şimdi de Note’te 4GB LP-DDR4 RAM olacağı bilgisi onaylandı.

galaxy-note-5-unpacked

Mevcut tüm akıllı telefonlardan daha güçlü olması beklenen Galaxy Note 5 modeli, Samsung‘un sekiz çekirdekli 64-bit işlemci, GPU, RAM, dahili hafıza ve Shannon 333 LTE modemin üzerinde yer alacağı ilk tek çipli çözümünü kullandığı cihaz olma özeliğine sahip olacak.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!