Samsung Galaxy Note 5’e Ait Yeni Görüntüler İlgi Çekici!

blank

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin satışına başlanmasının ardından, kullanıcılar merakla Note serisinin yeni modelini beklemeye koyuldular.

teknik destek

Galaxy S6 serisiyle büyük değişiklikler sunan Samsung’un, Galaxy Note 4‘ten sonra yeni Galaxy Note 5‘te de ciddi değişikler sunması bekleniyor. Yine metal gövdeye sahip olması beklenen yeni Galaxy Note 5 modeline ait hazırlanan yeni render görüntüleri oldukça iddialı.

galaxy-note-5-resim1

Render görüntülerine Galaxy S6 gibi metal ve cam materyalleriyle oluşturulmuş gövdeye sahip Galaxy Note 5 modelinin 7.9.mm inceliğe sahip ince gövdesi bulunuyor.

galaxy-note-5-resim2

Üst seviye donanımlarının yanı sıra, 5.9 inçlik 4K ekranı, 126GB dahili hafıza, USB Type C girişi, parmak okuyucu ve 4100mAh bataryası olması düşünülen Note 5‘in Samsung tarafından Eylül ayında tanıtılana kadar daha bir çok söylentilere konu olması muhtemel.

galaxy-note-5-resim3 galaxy-note-5-resim5

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!