Samsung Galaxy Note 5’in Özellikleri Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un satışlarına başladığı yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘den sonra, şimdi büyük merakla Note serisinin yeni üyesi olan Galaxy Note 5 bekleniyor ve şimdi Note 5‘e ait önemli donanımsal özellikler sızdırıldı.

Samsung telefonlarına yönelik güvenilir kaynaklardan olan Sammobile’in verdiği bilgilere göre, Samsung Galaxy Note 5 için 2K ve 4K Super AMOLED ekranların testlerini yapmaya başlamış bile. Galaxy Note 5‘in işlemcisi ise yine Samsung’un kendi işlemcisi Exynos olacak ve bunun için Exynos 7422 veya Exynos 7430 seçilecek. İşlemcinin performansına göre de ekranın 2K veya 4K olup olmayacağı belirlenecek.

Ayrıca yeni Note’un “Project Zen” kod adıyla yürütülen bir de her iki tarafı da kavisli versiyonu olacak. Galaxy Note 5 Edge olarak adlandırılacak bu versiyunun 5.4 inç veya 5.5 inç’lik Super AMOLED her iki tarafı da kavisli ekrana sahip olması bekleniyor.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!