Samsung Galaxy Note 5’in Yeni Görüntüleri Sızdırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung’un Note serisine ait yeni amiral gemisi Galaxy Note 5‘in resmi olarak tanıtılmasına çok az kala, Note 5‘e yönelik sızıntılar da artarak devam ediyor. 12 Ağustos’ta Samsung tarafından resmi olarak tanıtılması beklenen Galaxy Note 5 için tüm detaylarının yer aldığı yeni görüntüler sızdırıldı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Son olarak sizlerle burada paylaştığımız haberimizde, bir kılıf üreticisinin kendi kılıfları için hazırladığı görsellerde gözüken Galaxy Note 5, şimdi yayınlanan 3D CAD görüntülerinden de yola çıkarak Ivo Maric isimli bir sanatçı tarafından hazırlanan render videosuyla tüm detaylarıyla ortaya çıkmış oldu.

samsung-galaxy-note-5-render

CAD çizimlerinde tüm detayları net olarak belli olan Note 5‘in, hazırlanan yeni çalışmadaki haline büyük oranda benzeyeceğini söylemek mümkün.

samsung-galaxy-note-5-goruntu4

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Otomatik çıkan S Pen ve 2.5D cam arka yüz detaylarının yer aldığı CAD modelleri, Note 5‘in Galaxy S6 serisinin tasarım hatlarını kullanacağını belli etmişti.

Aşağıdaki videoda Galaxy Note 5 için hazırlanmış yeni videoyu izleyebilirsiniz.

m5F-W4cxl_8″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir