Samsung Galaxy Note için Ice Cream Sandwich Güncellemesi Resmen Yayınlandı, Hemen Yükleyin!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, bugün N7000 Galaxy Note için Ice Cream Sandwich güncellemesini dağıtmaya başladı! Android 4.0.3 sürümlü yazılım şimdilik sadece Almanya genelinde dağıtılıyor olmasına rağmen hemen şimdi cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Andronova

Yeni yazılım paketi Samsung tarafından ‘Premium Suite‘ adıyla duyurulmuştu. OTA olarak ve Kies programı aracılığıyla ulaşan güncelleme, 319MB büyüklüğünde. Yazılımın tamamı ise; 638MB civarında. Güncelleme uyarısı cihazınıza ulaştığı takdirde kablosuz internetinizden ya da mobil internet paketinizden indirme işlemini gerçekleştiriniz.

TouchWiz kullanıcı arayüzünde bazı değişimler, Android 4.0.3 versiyonu, gelişmiş not alma özellikleriyle yeni S Note uygulaması, Shape Match, My Story, yeni S Memo Widget’ı gibi yenilikleri yapısında barındıran N7000XXLPY yapı numaralı Firmware, 4 Mayıs tarihinde düzenlenmiş.

Yazılımın dağıtımı henüz Türkiye’de başlamadı. Fakat şuan yayınlanan yazılımın Türkiye’de yayınlanacak olandan herhangi bir farkı yok. Hemen şimdi aşağıdaki bağlantıdan güncellemeyi yaparak son sürüm Android’in ve Premium Suite’in keyfini sürebilirsiniz.

Firmware ile ilgili detaylar ve teknik sorularınız için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın