Samsung Galaxy Note için Yeni Android Versiyonu Firmware

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung Galaxy Note için Android 4.0.3 Versiyonlu İlk Firmware Sızdı! (Video)

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Dün Samsung Galaxy S II için yeni bir Ice Cream Sandwich yazılımı sızdıran Sammobile, Galaxy Note sızıntısı için yarını beklememizi söylemişti. Samsung‘un geniş akıllı telefonu Galaxy Note N7000, Android 4.0.3 versiyonlu ilk Firmware’ine bugün itibariyle kavuştu. Henüz erken bir deneme yapısıyla gelen N7000XXLP1, resmi Custom yazılım olarak nitelendiriliyor.

İlk Galaxy Note ICS ROM’unu detaylı şekilde inceleyen Sammobile’in gözlemleri, resmi güncellemenin Nisan – Mayıs gibi dağıtılacağını işaret ediyor. 1280 x 800 piksel çözünürlüklü bir ekran ve S Pen ile gelmesinden kaynaklandığını düşündüğümüz bu gecikme, deneme sürümleri yayınlanmaya devam ederse bizleri pek etkilemeyecek.

Bundan sonraki sızıntıların resmi olmasını beklediğimizden garantisini riske atmak istemeyen okuyucularımızın bir hafta kadar daha bekleyip resmi Firmware’i yükleyebileceğini belirtelim.

Bazı hataları olan yazılımın ekran görüntüleri, inceleme videosu ve detaylı bilgi alabileceğiniz bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni sızıntılardan haberdar olmak için bizi takip edin!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

AYRINTILI BİLGİ İÇİN: [FIRMWARE] Samsung Galaxy Note için Güncel Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları forum.andronova.net/showthread.php?4165-FIRMWARE-Samsung-Galaxy-Note-i%E7in-G%FCncel-Firmware-Dosyalar%FD-ve-Kurulum-Detaylar%FD

Samsung Galaxy Note için Yeni Android Versiyonu Firmware

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir