Samsung, Galaxy Note III’de Daha İyi S Pen Deneyimi İçin LCD’yi Tercih Edebilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İç kaynaklara göre Samsung’un Galaxy S IV projesi neredeyse tamamlanmış ve şirket bunun üzerine Galaxy Note III’le ilgili çalışmalara başlamış bile. SamMobile’ın içeriden sahip olduğu kaynaklar yeni ürünle ilgili bilgiler paylaşmaya başlamış. Bu kaynaklara göre, Samsung şu anda Galaxy Note III için ne çeşit bir ekran kullanacaklarına karar verme aşamasında.

Andronova

Sharp tarafından üretilen LCD’ler türünün en iyisiymiş ve tercihler arasında öne çıkıyormuş. Söylenene göre Samsung, S Pen deneyimini LCD’yle AMOLED / PHOLED’le vereceğinden daha iyi verebilirmiş. Unutmayalım ki Note serisinin en sonuncusu Galaxy Note 8.0 LCD bir ekran kullanıyor. Ayrıca hatırlamamız gereken bir diğer ayrıntı da Samsung’un Sharp’ın LCD’yle ilgili bir kısmını yakın zamanda satın aldığı.

SamMobile tüm bunların dışında, kaynaklarına Samsung’un OLED panellerle neler yapmayı planladığını da sormuş. Aldıkları cevapsa şu: Samsung’un OLED’i kullanacağı alanlar, tabletler, esnek ekranlar ve herkese hitap edecek tarzdaki üst segment akıllı telefonlar gibi daha büyük şeylermiş. İçerideki kaynak bunun dışında bir daha üzerine basa basa tekrarlamış; LCD, S Pen deneyimi için kesinlikle daha iyi.

Kaynak: SamMobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın