Samsung Galaxy Note Nasıl Güncellenir, Detaylı Yükleme Anlatımı!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Yakın zamanda Türkiye’deki satışına başlanan Galaxy Note, ekran boyutuyla kendini diğer cihazlardan soyutlayarak hem geniş kullanım alanı hem de taşınabilirlik vaad ediyor. Kuşkusuz Samsung‘un şu sıralar en çok satan akıllı telefonlarında biri. Dolayısıyla yazılım geliştirme çalışmalarının hızla yürütüldüğünü söyleyebiliriz. Hatta Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi alacağı kesinleşti bile! Bu yazımızda N7000′inizi kolayca nasıl güncelleyebileceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bildiğiniz gibi telefona yazılım yükleme işlemleri hafife alınmamalıdır. Çünkü gerçekleştireceğiniz yanlış bir yüklemeden sonra cihazınız kapanarak teknik servise gönderilmesi gerekebilir. Bu yüzden Firmware yükleme hakkında bir rehberden yardım almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Yüklemeyi Samsung teknik servislerinde kullanılan Odin programıyla gerçekleştirebiliyoruz. Firmware’ler de her zamanki gibi eski adıyla Samfirmware yeni adıyla Sammobile.com‘un Samsung sunucularından çektiği dosyaları paylaşmasıyla internete sızıyor. Bu dosyaları ve yükleme için gerekli programları aşağıda paylaşacağımız bağlantıdan indirebilirsiniz.

Android Turkiye Forumumuzda sizler için hazırladığımız Samsung Galaxy Note Firmware Yükleme rehberine, Odin programına, tüm Firmware dosyalarına ve detaylı yükleme anlatımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yazılım yükleme işlemlerine tüm sorumluluğun sizlerde olduğunu bilerek başlayın ve kişisel verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Konuyla ilgili sorularınızı lütfen forumdan sorunuz. buradan gelen sorulara yanıt vermeyeceğiz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

forum.andronova.net/showthread.php?4165-FIRMWARE-Samsung-Galaxy-Note-i%E7in-G%FCncel-Firmware-Dosyalar%FD-ve-Kurulum-DetaylarAYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN:[FIRMWARE] Samsung Galaxy Note için Güncel Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak