Samsung Galaxy On Nxt fiyatı ve özellikleri

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung Galaxy On Nxt fiyatı ve özellikleri yayınlandı. Galaxy On Nxt Türkiye satış fiyatı ne kadar? Galaxy On Nxt satışa ne zaman çıkacak? Galaxy On Nxt Android 7.0 ile gelecek mi?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung‘ un yeni akıllı cep telefonu modeli Galaxy On Nxt‘ u duyurdu. Galaxy On Nxt özellikleri ve tahmini satış fiyatı yayınlandı. 4G LTE desteği bulunuyor mu? 4.5G ile uyumlu mu?

Samsung, Note 7 sıkıntısını üzerinden atmak için yeni bir telefon modelini satışa çıkardı. Yeni modelin adı Galaxy On Nxt. Bu model Galaxy On7′ ye benzer özelliklere sahip.

Samsung Galaxy On Nxt fiyatı ve özellikleri

Samsung Galaxy On Nxt fiyatı ve özellikleri

Ekran büyüklüğü 5.5 inç Full HD. İşlemci 8 çekirdekli 1.6 GHz işlemci. 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, 3300 mAh batarya, f / 1.9 diyafram, 4G LTE desteği, parmak izi okuyucu, 8 MP ön kamera, 13 MP arka kameraya sahip. Renk seçenekleri ise altın ve siyah.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung, yeni cep telefonu modeli Galaxy On Nxt‘ un dünya geneli satışını başlatmadı. Cihaz ne zaman satışa çıkacak ve hangi Android sürümü ile satışta olacak net bilgi bulunmuyor.

Samsung Galaxy On Nxt Türkiye satış fiyatı 1000 – 1500 TL olması bekleniyor. Galaxy On Nxt şuan için Hindistan’ da satışa sunuldu.


Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 19:00

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak