Samsung Galaxy Player 2 Benchmarklarda Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dün Samsung bu sene çıkartacakları bir çok tabletten sadece biri olan Galaxy Tab 3’ü duyurdu; fakat bu sene içinde onlardan çıkmasını bekleyebileceğimiz tek şey bu değil. Görünen o ki, çok da popüler olmayan Galaxy Player serisi de elden geçirilecek. Umuyoruz ki bu sefer iPod Touch’la rekabet edebilmek için daha iyi teknik özelliklere sahip olacaktır.

teknik destek

Yapılan incelemelerde Galaxy Player 4.2 fena bulunmamıştı ve şimdi de bu cihazın bir sonraki adımının yakında çıkacağı iddia ediliyor. Ön tarafa bakan hoparlörler, ince bir profil ve oyunlarla müziklere odaklanmış yeni bir versiyonla bu cihaz çok daha iyi olabilir. Samsung Galaxy Player ve tabletlerinde 1 seneden fazladır oldukça iyi öne bakan hoparlörler kullanıyor; fakat bir şekilde HTC bu fikri akıllı telefonlarda kullanmada onlardan önce davrandı. Bu da ilginç bir detay.

media 2993

Bunları bir kenara bırakacak olursak bugün, üzerinde çalışılan yeni bir Samsung Galaxy Player gibi gözüken bir cihazla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. İlk Player’ın model numarası YP-G1’di ve piyasaya 2.8’den 6 inçe kadar çeşitli boylarda çıkmıştı; fakat incelemelerde en çok beğenilen 4.2’ydi. Benchmarklada yeni ortaya çıkan cihazsa YP-GI2 model numarasına sahip.

Detayları ortaya çıkartan TechTastic’e göre, yeni cihaz önceki modele göre çok daha iyi gibi gözükmüyor. Ne yazık ki cihaz hala 480 x 800 çözünürlükte bir ekrana sahip ki, bu özellik bile tek başına cihazı rekabetten düşürmeye yeterli. Cihazın kullandığı işlemcinin Marvel olduğu söyleniyor. Bunların yanında iyi haber olarak nitelendirebileceğimiz bir detaysa, cihazın Android 4.1.2 Jelly Bean’e sahip olacağı. Eğer telefon olmayan ve sadece medya özelliği taşıyan bir cihaz istiyorsanız, Android ekosistemi içerisinde Galaxy Player 2 sizin için olabilir.

Kaynak: Android Community

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın