Samsung Galaxy S II için Performansı, Pil Ömürünü ve Şarj Hızını Arttıran Siyah Kernel Nasıl Yüklenir?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung Galaxy S II‘nin dünya genelindeki popülerliği büyük bir hızla artmakta. Buna paralel olarak yazılımsal yönden çalışmalar çeşitleniyor. Yüzlerce Custom ROMKernel, Mod ve benzeri gelişitirme projelerinden kaliteli olanları bulmak da bize düşüyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Paylaşımını yapacağımız SiyahKernel, bir Türk Android geliştiricisi olanGökhan Moral tarafından geliştirilmiş. Başta, SiyahKernel’i sizlerle paylaşıyor olmamızın sebebinin bu olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat yayınlanmış birçok Kernel’in harika özelliklerini tek bir yazılımda toplamayı başaran Gökhan kardeşimizin çalışması, önemli yabancı forumlarda büyük beğeni toplarken, ona bizler de destek vermek istedik.

SiyahKernel’i yükledikten sonra cihazınızın; dokunmatik hassasiyeti, pil ömrü, şarj hızı, performansı, stabilliği artış gösterecek. Artık Samsung Galaxy S II’nizin pilinin bir günü doldurmadan bitmesinden dolayı yakınmayacaksınız! SiyahKernel ile birkaç günü rahatlıkla tamamlayabileceksiniz. Bu harika çalışmasından dolayı Gökhan Moral’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

SiyahKernel’i yüklemek için Android Türkiye forumumuzdaki detaylı anlatımı ve özellik listesinin bulunduğu konuyu aşağıdan ziyaret edebilirsiniz.

[KERNEL] SiyahKernel v2.0 – Tek Kernel ile Tüm Özelliklere Sahip Olun!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

GÜNCELLEME: 4000 civarında olan Quadrant puanınız SiyahKernel sonrası 8000′lere çıkabilir. Kanıtı;

media 17598

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak