Samsung Galaxy S III, 12 Haziran'da Resmen Türkiye'ye Geliyor!

Samsung Galaxy S III, 12 Haziran'da Resmen Türkiye'ye Geliyor!
müşteri hizmetleri

Bir hafta önce Londra'da düzenlenen Unpacked 2012 etkinliğinde tanıtılan Samsung'un yeni amiral gemisi I9300 Galaxy S III, 12 Haziran'da resmen ülkemizde satışa sunulacak!

Türkiye'nin en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada.com, 2299TL KDV dahil fiyat etiketiyle ön sipariş almaya başladı. Bunun yanı sıra diğer internet siteleri de 2100 liraya kadar inen fiyatlarla sipariş alıyor.

Ürünlerin 12 Haziran'da stoklarda olacağı belirtilmiş. Şimdilik sadece 16GB dahili hafıza modeli için ön sipariş alınıyor. Çakıl mavisi ve mermer beyazı renk seçeneklerinin her ikisi de aynı tarihte satışa çıkacak.

Fiyatı tam da tahmin ettiğimiz düzeyde, hatta ucuz olduğunu bile söyleyebiliriz. Çünkü Galaxy Nexus, Galaxy Note gibi modellerin 2000 lira ve üstü fiyatlara satıldığı, beklenen ilgiyi görmeyince HTC EVO 3D'ye bir günde 500-600 lira indirim yapıldığı bir ülkede yaşıyoruz.

Eğer fiyat ve çıkış tarihinden memnun değilseniz, ülkemizde birçok ürünün ilk resmi satışını gerçekleştiren AndroidTelefonlari.com ön sipariş duyurusunu bekleyiniz. Umarız çok daha uygun bir fiyatla daha erken bir tarihte yeni Galaxy S3'ün satışı gerçekleştirilir. Üstelik Samsung'un sağladığı uluslararası garanti hizmeti sayesinde resmi distribütör ürünlerinden hiçbir farkı olmayan cihazlara daha ucuza erişebileceksiniz.

Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin. Ön sipariş sayfasına aşağıdaki kaynak bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Samsung I9300 Galaxy S III'ün tüm özelliklerine buradan, kutu içeriğine buradan, test sonuçları ve video incelemelerine ise buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak: Hepsiburada