Samsung, Galaxy S III (I9300) için Android 4.3 Güncellemesi Kaldığı Yerden Tekrar Başladı!

Samsung’un Galaxy S III için geçtiğimiz ay başlattığı Android 4.3 güncellemesi yılan hikayesine döndü. Güncelleme sonrası telefon sahiplerinin birçok yazılımsal sorunu tespit etmesinin ardından Samsung resmi bir açıklama yayınlamış ve güncellemenin askıya alındığını iletmişti. Çeşitli kaynaklar geçtiğimiz günler hem Galaxy S4 hem de Galaxy III için güncellemenin tekrar başladığını rapor etmişti.

Andronova

Gün içerisinde ise hem XDA forum üyeleri hem de SamMobile, Samsung’un İngiltere ve İrlanda’da Android 4.3’ün hatalardan arındırılmış sürümünün kullanıcılara ulaştığını belirtti. 28 Kasım’da inşa edilen yazılım I9300XXUGMK6 yapı numarasına sahip ve güncellemenin kısa süre içerisinde Avrupa’daki birçok ülkeye uğraması bekleniyor. Güncelleme kapsamında telefonu hatalardan arınıp arınmadığını ise kullanıcılardan gelen geri dönüşler neticesinde öğreneceğiz.

Güncellemenin beraberinde getirdiği yenilikleri bir kez daha özetleyecek olursak; Knox güvenlik uygulaması, uygulamaların hafıza kartına taşınması, Galaxy Gear akıllı saat desteği, cihazı daha hızlı yapan TRIM desteği, sürüş modu, Galaxy S4’te yer alan TouchWiz kullanıcı arayüzünün temel unsurları, güncellenen GPU sürücüleri, yeni kilit ekran, Daydream, kamera iyileştirmeleri, sekmeli ayarlar menüsü, geliştirilmiş sesli kontrol (Galaxy S4 özelliği), yenilenen klavye ve en güncel S-Voice uygulaması.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.