Samsung Galaxy S III Nisan’da Satışa Çıkabilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S III Nisan’da Satışa Çıkabilir! Mobil Dünya Kongresi

Andronova

Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2012 dün sona erdi. Yılın en önemli mobil teknoloji fuarında tanıtılmayan Galaxy S III akıllı telefonu hakkındaki yeni haberler bekleyenlerini epeyi sevindirecek.

Samsung‘un 2012 yılı amiral gemisi ZDNet Kore’nin haberine göre; bu ay içerisinde tanıtılacak ve Nisan’da satışa sunulacak. İnternet sitesi bu bilgiyi, Güney Koreli üreticinin pazarlama ve reklam ajansı Cheil Worldwide ile olan görüşmesinden aktarıyor.

Galaxy S III’ün satışa sunulacağı ilk ülke, geçen yıl da olduğu gibi yine İngiltere olacakmış. Cheil Worldwide ajansı, yeni Galaxy S akıllı telefonunun İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenecek 2012 yaz olimpiyatlarındaki reklam ve pazarlamasını yapacak.

Geçtiğimiz günlerde Sammobile sitesinin yayıladığı davetiye de ZDNet’in iddialarını doğruluyor. Davetiyesi dağıtılan etkinlik, 15 Mart’ta Amsterdam’da gerçekleştirilecek ve Samsung’un 2012 yılı serisi tanıtılacak. Bahsi geçen serinin mobil cihazlar içerdiğine dair bir işaret olmadığı için emin olamamıştık. Artık 15 Mart’ın büyük duyuru günü olduğuna kesin gözüyle bakıyoruz.

Mobil Dünya Kongresi öncesinde resmi bir açıklama yapan Samsung, Galaxy S III’ün 2012 ilk yarısındaki ev sahipliğini kendilerinin yaptığı, cihazın çıkış tarihine daha yakın bir etkinlikte resmiyet kazanacağını belirtmişti.

Samsung Galaxy S III yayınlanan son söylenti haberlerine göre; 4.8 inçlik 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü ekran, 1.5GHz dört çekirdekli işlemci, seramik kasa, 8MP arka, 2MP ön kameralar ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi özelliklerine sahip olacak. Cihazın gerçek teknik detaylarını iki hafta sonra düzenlenecek Amsterdam etkinliğinde görmeyi umuyoruz. Son gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz, bizi takip edin!

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın