Samsung, Galaxy S III ve Galaxy Note II için Android 4.3 Güncellemesini Amerika’da Başlattı!

blank

Samsung, Galaxy Note II ve Galaxy S III kullanıcılarının merakla beklediği Android 4.3’ün dağıtımına Amerika’da Premium Suite adlı güncelleme paketi ile başladı. Galaxy Note II kullanıcıları Android 4.3 ile beraber telefonun tanıtımından beri ilk defa kapsamlı bir güncellemeye kavuşmuş oldu. Bu arada Galaxy S4’ün de güncelleme kapsamına alındığını belirtelim.

teknik destek

Güncelleme ile birlikte Galaxy S III ve Galaxy Note II, genel anlamda Galaxy S4’te yer alan ToucWiz kullanıcı arayüzünün temel unsurlarına sahip olurken; Samsung’un Galaxy Note 3’te sunduğu S-Pen ve telefona özel bazı yazılımsal gelişmeleri ise görünen o ki farklı bir güncelleme kapsamında Galaxy Note II’ye sunacak.

Samsung’un güvenlik uygulaması Knox, Galaxy Gear akıllı saat desteği, gelişmiş kamera seçenekleri, Bluetooth 4.0 LE, kilit ekranda widget desteği, cihazların kurumsal yapılarda kullanımına uygunluk veren SAFE desteği, yeni nesil TouchWiz kullanıcı arayüzüyle birlikte yeni işlevler ve ek özellikler Android 4.3 güncellemesinde yer alan yenilikler oldu.

Halihazırda dünyanın birçok noktasında Galaxy S4 için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını gerçekleştiren Samsung’un 2012 yılı amiral gemi modelleri Galaxy S III ve Galaxy Note II için global güncellemeyi ne zaman başlatacağına ilişkin bir açıklama yapılmadı, ancak daha önceki belgeler dağıtımın kasım-aralık döneminde başlayacağını bildirmişti.

Galaxy Gear_001_Front_Oatmeal Beige

kaynak: samsungmobileuspress

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!