Samsung: Galaxy S III’ü Seçmek için Dahi Olmaya Gerek Yok

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Amerika’da devam eden dava süreci Samsung açısından olumsuz bir durum oluşturmuştu. Ancak yinede ülkedeki telefon satışlarında Galaxy S III bir numara olmayı başarmıştı. Kısa süre önce Apple tarafından iPhone 5’in tanıtımı gerçekleştirildi. Tanıtım sonrasında Samsung oldukça agresif bir reklam yayınladı.

Andronova

Amerika’da yayın yapan bir çok gazete ve dergide okuyuculara sunulan reklamda Galaxy S III ve iPhone 5’in teknik detayları liste şeklinde belirtilmiş. Bu detayların yanında reklam için seçilen slogan daha dikkat çekici “Dahi olmaya gerek yok”. Anlaşılan Samsung, iPhone 5’in Galaxy S III kadar iddialı olmadığı kanısında. Listede belirtilen detaylarda Galaxy S III için 2GB sistem belleği kullanılmış. Sebebine gelince karşılaştırmanın sadece Amerika için yapıldığını hatırlatalım. Bildiğiniz gibi bu ülkede satışa çıkan modelde 1GB yerine 2GB RAM kullanılmıştı.

Samsung Galaxy S III için yaklaşık 10 milyon ön sipariş ile rekor kırmıştı. Kısa süre içerisinde 20 milyon satış rakamına ulaşan telefon halen bir çok ülkede en çok satan model konumunda. İphone 5’in ise ön siparişlerde iPhone 4 ve 4S’e göre yirmi kat daha erken tükendiğini belirtelim.

Her iki modelde oldukça iddialı ve Galaxy S III’ün yanında iPhone 5’inde iyi satışlar elde edeceğini söyleyebiliriz. Aşağıdaki reklamda belirtilen teknik detaylara göz atabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın