Samsung Galaxy Serisi Kullanıcılarına 1 Milyon Albüm Ücretsiz Dağıtılacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un Galaxy S serisi telefonların satışlarını arttırmak adına sürdürdüğü pazarlama çalışmalarında Amerika’nın finansal anlamda en ünlü hip hop sanatçısı Jay-Z de yer alacak. İkili arasında haziran başında bir anlaşma yapıldığı gündeme gelmiş ve netice itibariyle Samsung’un anlaşma karşılığında Jay-Z’ye 20 milyon dolar ödediği bildirilmişti.

Andronova

İkili arasında gerçekleştirilen ortaklığın ilk meyvesi büyük bir çekilmeye sahne olan NBA finalinin beşinci maçında ortaya çıktı. Maç arasında uzun bir televizyon reklamı yayınlanırken; 1 milyon Galaxy S4, Galaxy S3 ve Note 2 kullanıcısının popüler hip hop sanatçısının önümüzdeki haftalarda satışa çıkaracağı “Magna Carta Holy Grail” adlı yeni albümüne daha önce sahip olacağı anlaşıldı.

24 Haziran’da Play Store’da “Magna Carta” uygulaması yayınlanacak. Söz konusu uygulamanın indirilmesi ile kullanıcılara albüm hakkında detaylar aktarılacak. 7 Temmmuz’da satışa sunulacak albümün 1 milyon kopyasına Galaxy S4, Galaxy S3 ve Note 2 sahipleri 72 saat öncesinden ücretsiz olarak telefonlarına indirebilecekler.

Uygulamanın Play Store’da yayınlaması tarihini gösteren ve geriye doğru giden bir kronometre de yer almaktadır.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.