Samsung Galaxy S10 güncellemesi indirmede

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung' un çok çeşitliliğinden dolayı çok sayıda modelin yazılım desteği sunulmuyor. Galaxy S10 güncelleme aldı ve güvenlik ön planda olunca iş değişiyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Eski modellere güncelleme desteği pek görülmüyor hele hele Samsung‘ ta biraz zor olabiliyor. Malum aşırı çeşit olan bir marka ve talep çok olmasından dolayı yeterli zaman olmayabiliyor. Lakin güvenlikle alakalı durumlarda iş değişiebiliyor ve yama çıkabiliyor.

Galaxy S10 güncelleme geldi ve yavaş yavaş bölgelerde indirmeye başlanıyor. Çıkan sürümde aynı zamanda bazı iyileştirmelerinde bulunduğu belirtiliyor.

Yakınca çok sayıda modelin bu tarz güncelleme açacağı bekleniyor. Şu an yayına alınan pakette gelecek ayın yamasınında yer aldığı söyleniyor.

Yazılım dışında donanım iyileştirmesi sunan sürümde kamera ve WiFi yönünde iyileştirmeler içermesinin dışında birde beklenti olarak One UI sürüm beklentisi var.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bu modele gelen güncellemenin çoğu daha yeni modelde olmadığı söyleniyor. Alan telefonlar ise S10, Plus ve S10e olduğunu belirtelim.

Galaxy S10 güncelleme indirmek için yazılım güncellemesine giriniz ve indir yükleyle devam ediniz. Türkiye için henüz bir bilgi bulunmuyor ama ara ara kontrol edilebilir. Yüklemeden önce cihazın yedeğinin alınması ve şarj durumuna dikkat ediniz. Kablosuz internetle erişimde kopmaların olmamasına dikkat gösteriniz.

Samsung Galaxy S10 güncellemesi indirmede

S10 yazılım güncellenmiyor ise;

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
  • Telefondaki yer kontrol edilmeli ve varsa da hem sistem kullanımı hem yükleme için yeterli görülmeyebilir.
  • Telefondaki tarihin yanlış olmasından dolayı çıkabilir.
  • Kablosuz erişiminizi kontrol ediniz veya başka bağlantıyla denensin.
  • Başkalarında sıkıntı var mıdır görüşünüz.
  • Hesap kimliğinden çıkışa atıp tekrar giriniz.
  • Formatla sonuçlanacak durumlar görülebilir.

Buna benzer durumların incelenmesi gerekiyor ve yüklenmiş uygulamalardan birisi problem çıkarıyor da olabilir.


Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 00:16

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir