Samsung, Galaxy S3 için Android 4.3’ü Test Etmeye Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung cephesinden Android 4.3 ilk olarak Galaxy S4 Google Edition için ortaya çıkmıştı. Yaşanan bu gelişme de “Samsung’un Galaxy S4’ün yanı sıra kimi modelleri için Android 4.3 hazırlıklarına başladığı” şeklinde değerlendirilmişti.

Andronova

Süreç devam ederken Samsung Hindistan Ar-Ge merkezi kaynak gösterilen kimi haberler, Güney Koreli üreticinin Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modelleri için Android 4.2.2 güncellemesini atlayıp doğrudan Android 4.3’e yükseltileceğini belirmişti.

Galaxy S3 için sızdırılan Android 4.2 güncellemelerinin henüz tam hazır bir performans sunmaması ve Galaxy Note 2 cephesinde herhangi bir çalışmanın yapılmadığı iddiası, Androlid 4.2’nin doğrudan geçileceğini destekler gelişmeler olarak değerlendirilirken; Avustralyalı taşıyıcı Telstra’nın güncelleme sayfasında Galaxy Note 2 4G modeli için güncelleme durumunu yenilemesi ve “Samsung’un Android 4.2.2’yi atlayarak bir sonraki Android versiyonunu dağıtacağı” şeklindeki açıklaması güncellemeye dair birçok detaya da açıklık getiriyordu.

Son olarak iddiaların başlamasında kaynak rolü üstlenen Samsung Hindistan Ar-Ge merkezinden yeni bir görsel internete servis edildi (ya da sızdırıldı). Görselden anlaşıldığı kadarıyla Samsung, geçtiğimiz yıla damga vuran amiral gemisi modeli için Android 4.3 hazırlıklarına başlamış. Güncellemenin dağıtımına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmış değil, ancak ilerleyen haftalarda test aşamasındaki yazılımların sızdırılması bekleniyor.

media 2920

kaynak: temefy

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın