Samsung, Galaxy S3 S5’e Geçmek İçin Nedenler Sunuyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, Galaxy S3 S5’e Geçmek İçin Nedenler Sunuyor

Andronova

Samsung Mobile YouTube kanalıyla üç yeni video yayınladı. Güney Koreli üretici yeni videolarında Galaxy S III kullanıcılarının Galaxy S5’e geçmesi için birkaç neden sıralıyor. Mobil dünyasının en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S III Mayıs 2012’de tanıtıldı. Telefonu herhangi bir mobil oparetörden iki yıllık sözleşme karşılığında olan kullanıcıların sözleşmeleri bitti ya da bitmek üzere. Dolayısıyla Samsung milyonlara varan kullanıcı kitlesini kaybetmek istemiyor ve onları 2014 yılı amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S5’e yönlendiriyor.

Yayınlanan ilk videoda her iki telefonun kamera yeteneklerinden söz ediliyor. Galaxy S III’te yer alan 8MP kameraya karşı Galaxy S5’te ise 4K video kaydı gerçekleştiren ISOCELL teknolojisine sahip 16MP çözünürlüklü bir kamera kullanılıyor. Hızlı odaklanma, yüksek kontrast ve aydınlatma özellikli Galaxy S5’in kamera konusunda Galaxy SIII’ün üzerine çok şey kattığı ortada.

İkinci videoda ise Galaxy S5’in 5.1-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super AMOLED parlak ekran ve IP67 sertifikasıyla suya karı dayanıklı yapısına vurgu yapılıyor. Son videoya baktığımızda iki telefonun işlemcileri karşılaştırılıyor. Galaxy S III’te 1.4GHz’de çalışan dört çekirdekli Exynos 4412 işlemcisini kullanan Samsung, Galaxy S5’te ise Qualcomm cephesinden 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801’e yer veriyor. Daha güçlü bir işlemci olan Snapdragon 801 haliyle daha iyi bir oyun deneyimi yaşatıyor. Galaxy S5’e geçmek için sıralanan nedenlerden biri diğeri ise telefonun %30 oranında artırılan pil seviyesi. %15’lik pil seviyesinde dahi yaklaşık iki gün bekleme süresi sunan Ultra Güç Tasarruf modu ile Galaxy S5’in sektörün en iyi pil süresine sahip telefonlarından biri olarak gösteriliyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.