Samsung Galaxy S4 I9505 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S4 I9505 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Başladı. Galaxy S4 Rom indir. Rom Nasıl Atılır Yüklenir?

Andronova

“Uncked 5” etkinliği kapsamında yeni nesil amiral gemisi Galaxy S5’i kullanıcılarla buluşturan Samsung, Galaxy S4 kullanıcıları memnun edecek gelişme olan Android 4.4 KitKat güncellemesini bu defa Galaxy S4’ün uluslararası LTE versiyonu için başlattı. Ülkemizde satışa sunulan Exynos versiyonu içinse güncelleme geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Ayrıntılara haberimizden göz atabilirsiniz.

Galaxy S4 I9505 için başlayan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi sistem alt yapısında sağladığı optimizasyonların yanında ufak çaplı arayüz değişiklikleri de içeriyor. Durum çubuğu simgelerinin artık beyaz renkte olması, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranda tam boyutlu müzik çalar, Hangouts’un yerleşik SMS uygulaması olarak kullanılabilmesi ve klavye geliştirmelerini bunlara dahil edebiliriz. Güncelleme kapsamında Galaxy S4’ün performans noktasında kayda değer bir gelişme gösterdiğini de hatırlatalım.

Güncelleme şu an için sadece Almanya’da mevcut. Kies ve OTA üzerinden dağıtımı sağlanan Android 4.4.2’nin kısa süre içerisinde LTE destekli diğer ülkelere de sıçraması bekleniyor. LTE destekli Galaxy S4 kullanıyor ve resmi güncelleme size ulaşmadan cihazınızda Android 4.4 KitKat’i Odin ile yüklemek istiyorsanız I9505XXUFNB8 yapı numarasına ait firmware dosyasını buradan
dl.sammobile.
com/PVFcQ1wrLD0jICdPLCFQQURdJisoNToqXTEhNSdGEx0EUlNBXEtGWA../I9505XXUFNB8_I9505OXAFNB8_DBT.zip indirebilirsiniz.

Ülkemizde satışa sunulan Galaxy S5 I9500 tarafına göz attığımızda güncelleme dağıtımının sadece Hindistan ve Rusya’da başladığını görüyoruz. Galaxy Note II ülkemiz kullanıcılarının yaşadığı Android 4.3 güncelleme faciası gibi olmadığı takdirde Galaxy S4 için Android 4.4.2’nin mart ayı içerisinde ülkemiz kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.