Samsung Galaxy S4 için Android 4.3 Güncellemesi Ülkemizde Resmen Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ekim ayı içerisinde Exynos Octa işlemcili Galaxy S4 için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını Kies ve OTA (şebeke) üzerinden dağıtmaya başlayan Samsung, nihayet ülkemiz için resmi güncellemeye başladı. Sabah saatlerinde kullanıcılara ulaşan Android 4.3 güncellemesi beraberinde kapsamlı yenilikler getiriyor.

Andronova

Bunlar; geliştirilmiş RAM yönetimi, ekran optimizasyonu ve daha keskin yazıların elde edilmesi, yenilenen kamera yazılımı (iyileştirmeler), Samsung’un güvenlik uygulaması Knox, Galaxy Gear akıllı saat desteği, performansı hızlanan tarayıcı, klavye gelişmeleri, cihazın hızını yükseltecek TRIM desteği, Samsung Wallet sanal cüzdan uygulaması, TouchWiz kullanıcı arayüzünde küçük çaplı iyileştirmeler ve Yeni Okuma Modu ( sadece birkaç özel uygulama tarafından kullanılır).

Ayarlar uygulaması altında “daha fazla> cihaz hakkında> yazılım güncelleme> güncelleyin” kısmında Android 4.3 güncellemesinin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. Yüklemeyi Odin yardımcı uygulaması ile yapmak isteyen kullanıcılar ise yaklaşık 1.5GB boyuta ulaşan yazılım dosyasını buradan indirebilir.

gALAXY s4

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.