Samsung Galaxy S4 İçin Resmi Android 5.0 Lollipop Sızdırıldı [Hemen İndir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Müjdeler olsun, bir Lollipop‘unuz oldu 🙂 Evet, Samsung Galaxy S4 sahiplerini sevindirici haber nihayet geldi. Galaxy S4 için resmi Android 5.0.1 Lollipop sürümü sızdırıldı.

Andronova

XDA üyesi tarafından paylaşlan ve resmi sürüme ait olan Android 5.0.1 ROM’u Galaxy S4’e ait. Çin bazlı bir kaynaktan alınan versiyonda ufak tefek hataların görüldüğü, ancak Wi-Fi, 3G/4G data, NFC, Bluetooth, tüm sensörlerin çalışığı ve herhangi bir sorun olmadığı yükleyen kişilerce belirtiliyor.

Sızdırılan Andorid 5.0.1 sürümü Galaxy S4’ün GT-I9500, GT-I9502, GT-I9508 ve GT-I9508v modellerinde çalışabiliyor.

Aşağıda Andorid 5.0.1 Lollipop’lu Galaxy S4’ün resimleri ve sızdırılan resmi Lollipop yükleme dosyalarını bulabilirsiniz:

ROM’u yüklemeden önce yedek almayı unutmayınız!

– Firmware dosyası

– Gapps dosyası

Samsung-Galaxy-S4-GT-I9505-running-on-the-leaked-firmware-3Samsung-Galaxy-S4-GT-I9505-running-on-the-leaked-firmware-2Samsung-Galaxy-S4-GT-I9505-running-on-the-leaked-firmware-4

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın